ثبت نام

«حصین»، رپر مشهور ایرانی، از موجودی بیت کوین خود رونمایی کرد؛ بیش از ۵۰۵ میلیون دلار!

بیت کوین

«حصین»، رپر مشهور ایرانی، با انتشار یک استوری در اینستاگرام، از موجودی بیت کوین خود رونمایی کرد.  این خواننده حدود ۵۳,۰۰۰ واحد بیت کوین دارد که معادل حدود ۵۰۵ میلیون دلار می‌شود.

به گزارش ارزدیجیتال، حصین که با نام «حسین ابلیس» هم شناخته می‌شود، در اینستاگرام خود یک استوری جنجالی منتشر و موجودی بیت کوین خود را فاش کرد.

در این ویدیو، این خواننده نرم‌افزار کیف پول بلاک چین را باز می‌کند که در قسمت موجودی آن، رقم چشم‌گیر ۵۰۵ میلیون دلار به چشم می‌خورد. رقم دقیق بیت کوین‌ها در این ویدیو مشخص نیست، اما با احتساب مبلغ دلاری و قیمت فعلی بیت کوین، می‌توان تخمین زد که این رپر مشهور حدود ۵۳,۰۰۰ واحد بیت کوین دارد.

حصین ۳۳ ساله با ۲.۱ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام، یکی از رپرهای قدیمی و مطرح ایرانی است. طبق گزارش‌های قبلی، در فوریه ۲۰۱۳ او در ارمنستان به اتهام حمل ماری‌جوانا دستگیر و سپس آزاد شد.

سال گذشته هم مشخص شد که فیفتی‌سنت، یکی از بزرگ‌ترین رپرهای جهان، بیش از ۸ میلیون دلار بیت کوین دارد. او این بیت کوین‌ها را در سال ۲۰۱۴، زمانی که قیمت بسیار پایینی داشت، در ازای فروش آلبومش با بیت کوین به‌دست آورده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *