ثبت نام

نماینده کنگره آمریکا در مورد هک توییتر: بیت کوین مشکل نیست، مسئله «کنترل متمرکز» است

۱۵۸۶۴۳۲۸۴۰_۲۳۱۶۵۳_۱۵۸۶۴۳۶۵۰۷_noticia_normal_recorte1
ب
بازدیدها: 39

تام امر (Tom Emmer)، یکی از اعضای کنگره ایالات متحده آمریکا، با اظهارنظر درباره هک شدن توییتر اشاره کرد که «بیت کوین مشکل نیست» بلکه مسئله «کنترل متمرکز» است.

به گزارش ارزدیجیتال، هک روز گذشته توییتر و انتشار پیام‌های فریبنده برای سرقت بیت کوین روی حساب‌های کاربری مطرح، باعث واکنش‌هایی از سمت صاحب‌نظران شد. برخی توییتر و برخی بیت کوین را مقصر این ماجرا دانستند. در این بین، یکی از اعضای کنگره آمریکا پشت بیت کوین ایستاد و «کنترل متمرکز» را سرزنش کرد.

تام امر، این نماینده حزب جمهوری‌خواه از ناحیه ششم ایالت مینه‌سوتا در توییتر نوشت:

بیت کوین مشکل نیست. کنترل متمرکز [مشکل] است.

در سال ۲۰۱۸، کارزار انتخاباتی تام امر اعلام کرد او می‌خواهد چند لایحه برای حمایت از بلاک چین و ارزهای دیجیتال به کنگره معرفی کند. در آن زمان امر گفت:

ایالات متحده باید تسریع توسعه‌ فناوری بلاک چین را در اولویت قرار دهد و محیطی را ایجاد کند که در آن امکان پیش‌برد نوآوری و رشد بیشتر برای بخش خصوصی فراهم باشد. دلیل اینکه من چنین لایحه‌هایی را ارائه می‌دهم نیز همین است. قانون‌گذاران باید با آغوش باز فناوری‌های نوظهور را بپذیرند و نظام قانون‌گذاری شفافی را ارائه کنند تا این فناوری‌ها بتوانند در ایالات متحده شکوفا شوند.

چندی پیش، امر به ریاست کارگروه بلاک چین کنگره آمریکا منصوب شد. طبق توضیحات رسمی ارائه‌شده، این کارگروه «رویکردهای قانون‌گذاری بدون مداخله را اتخاذ خواهند کرد تا به فناوری [بلاک چین] اجازه دهد مانند اینترنت برای خود رشد کند.»
نماینده کنگره آمریکا در مورد هک توییتر: بیت کوین مشکل نیست، مسئله «کنترل متمرکز» است

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آژانس دیجیتال نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1397 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد. این مجموعه با مدیریت آقای مهندس تابش به فعالیت می پردازد.