ثبت نام

خرید فالوور اینستاگرام

برای ارتقاء پیج اینستاگرام چاره چیست؟

برای ارتقاء پیج اینستاگرام دو روش اصلی وجود دارد:

اول استفاده از روش ها و کمپین های تبلیغاتی که عمدتا هزینه های بالایی دارد و مورد استقبال اکثر کسب و کارها قرار نمیگیرد و اگر مدیر کمپین در اجرای آن تسلط و تخصص کافی نداشته باشد بازدهی به نسبت پایینی برای جذب فالوور خواهد داشت.

روش دوم و پرمخاطب خرید فالوور و تزریق آن به صفحه اینستاگرام بوده که این روش نیز سرویس ها و مدل های متفاوتی دارد که ما بهترین نوع آن را در آژانس دیجیتال نمودار برای استفاده شما عزیزان آماده کرده ایم.

چرا فالوور اینستاگرام بخریم؟

بهترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور است. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار می‌آید.

در دنیای اینستاگرام، درنظر داشته باشید که اگر صفحه فروش یا خدمات شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل شدن کاربر به مخاطب واقعی یا به مشتری برای شما خواهد شد و از اساسی ترین روش های مارکتینگ اینستاگرامی در این روزها می باشد.

مردم زمانی که می‌بینند شما فالوور زیادی دارید خود به خود شما را فالو می‌کنند و بیشتر مورد توجه کاربران قرار می‌گیرید. شما با خرید فالوور برای یک صفحه تجاری، درواقع راه “بازاریابی اینستاگرامی” و “جذب مشتری از طریق اینستاگرام” را طی خواهید کرد.

خرید فالوور چه ارزشی دارد؟

خرید فالوور ره صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و فیدبک صفحه اینستاگرام شما خواهد شد. خرید فالوور بهترین روش ارتقاء یک پیج در گام های نخست راه اندازی است و رک بگوییم بدون داشتن فالوور های اولیه ( حداقل 10K ) اینستا مارکتینگ بسیار سخت خواهد بود!

باید بپذیریم که کاربران، امروزه به صفحات با فالوور پایین حتی با وجود بهترین مطالب اهمیتی نمی‌دهند و جذب آن نمی شوند. همچنین برخی امکانات اینستاگرام برای صفحات بعد از رسیدن فالوورها به 10K فعال می شود. مانند قابلیت لینک در استوری اینستاگرام.

 

قیمت تومان هدیه ریزش زمان ارسال تعداد فالوور
135.000 20% حدود 1 ساعت 1000
600.000 20% حدود 3 ساعت 5000
1.200.000 +2000 20% حدود 24 ساعت 10000
1.800.000 +5000 20% حدود 48 ساعت 15000

جهت سفارش بالای 15K با نمودار در تماس باشید. سفارش ها پس از ثبت و پرداخت استارت زده می شوند.

کیفیت سرویس افزایش فالوور توسط نمودار تضمین شده است.

جهت ثبت سفارش افزایش فالوور اینستاگرام کلیک کنید .

درباره نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد.

ارتباط با ما

09127747506 - 02133494755