ثبت نام

سئو کلمه کلیدی اختصاصی

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مبتنی بر تکنیک کلمه کلیدی اختصاصی

تنها با سئوی اصولی میتوانید کاربران را به سمت خود هدایت کنید.

بزرگ ترین درگاه ورودی به وبسایت شما قطعا جستجو در موتورهای جستجو و در صدر جدول آن گوگل است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک واقعی و مرتبط نقش بسیار مهمی دارد و میتوان گفت مهم ترین گام بعد از راه اندازی وب سایت بهینه کردن آن برای موتور های جستجو است.

 

البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل و دریافت بازخورد خوب ، برنامه ریزی اصولی و داشتن استراتژی سئوی حرفه ای خواهد بود که در این مسیر ما به شما کمک خواهیم کرد.

تکنیک کلمه کلیدی اختصاصی چگونه انجام می شود؟

همانطور که می دانید صفحه اول گوگل کسب و کارها را متحول می کند.

به همین دلیل است که بر سر جایگاه 1 تا 10 صفحه اول بین رقبا دعواست!

به دلیل تراکم رقابت در صفحه اول و همچنین تلاش سایر رقبا ، موفق شدن برای ورود به آن سخت ولی شدنی است. از این رو مجموعه نمودار بنا به تجربه خود در حوزه سئو و بهینه سازی و شناخت نیاز مخاطبین سرویسی تضمینی تحت عنوان “سئو کلمه کلیدی اختصاصی” ارائه کرده است تا افرادی که علاقمند هستند وبسایتشان در جایگاه بالای نتایج گوگل قرار بگیرد بهره‌مند شوند.

ما پس از آنالیزهای لازم و انتخاب کلمه کلیدی برتر یا (کلمه مدنظر مالک سایت) با استفاده از تکنیک های اصولی و سئو سفید ، پروژه را اجرا کرده و به جایگاه مدنظر می رسانیم.

هزینه این مدل از سئو با توجه به چگالی کلمه هدف ، تعداد رقبا و سختی کار برآورد و اعلام می شود و شروع قیمت آن از 7 میلیون تومان می باشد.

همچنین در این روش بعد از کسب نتیجه مطلوب به دلیل شدت رقابت در صفحه اول ، نیاز به نگهداری ماهانه دارد که به صورت پروژه ای و توافقی می باشد.

+ از مزایای اصلی این تکنیک می توان به افزایش چشمگیر ورودی با کلمه کلیدی مدنظر و کلمات حاشیه ای آن و همچنین ضمانت ورود به صفحه اول اشاره کرد.

– از معایب آن می توان تحمیل هزینه نگهداری بعد از ورود به صفحه اول را نام برد.

نتیجه گیری: این تکنیک مناسب افرادیست که با کلمه خاصی نیاز به ورود به صفحه اول را دارند اما در صورتیکه نیاز به یک ارتقاء کلی و بهبود نتایج سایتشان دارند پیشنهاد ما سئو سبد کلمات است چرا که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشد.

صفحه اول متعلق به شماست

از جایگاه اول تا دهم صفحه اول ضمانت ما به شما برای کلمه کلیدی مدنظرتان به صورت استاندارد.

افزایش چشمگیر ورودی

با توجه به اینکه معمولا در این تکنیک کلمه ی کلیدی برتر و پرمخاطب به عنوان هدف انتخاب می شود ، پس از ورود به صفحه اول بازخورد آن کاملا نمایان خواهد شد.

افزایش اعتبار جهانی سایت

بعد از ورود به صفحه اول و افزایش ورودی ، اعتبار جهانی و کشوری سایت بهبود چشمگیری خواهد داشت درنتیجه کلمات دیگر نیز متاثر از آن رشد میکنند.

سئو کلمه کلیدی اختصاصی

به صورت تضمینی در صفحه اول باشید
میلیون تومان 7 شروع قیمت از
  • آنالیز کامل سایت
  • آنالیز کامل رقبا و موضوع
  • آنالیز کامل کلمه هدف
  • تدوین استراتژی
  • تنظیم حلقه حمایتی برای کلمه هدف
  • بالانس سئو داخلی با کلمه هدف
  • بالانس سئو خارجی با کلمه هدف​
  • تضمینی در صفحه اول
  • حداقل بازه زمانی ۹۰ روز
  • ارائه گزارش عملکرد

تاریخ بروزرسانی قیمت: 15 مهر 1399 معتبر

درباره نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد.

ارتباط با ما

09127747506 - 02133494755