ثبت نام

فروش بیت کوین

همان روش هایی که برای خرید بیت کوین وجود دارد برای فروش بیتکوین نیز مهیاست. شما می‌توانید به راحتی از سایت‌های فروشنده بیت کوین (صرافی‌های آنلاین) و یا به‌طور مستقیم از افراد حقیقی با استفاده از کارت بانکی خود بیت کوین بخرید. ما روش های خرید بیت کوین را قبلا توضیح دادیم و باری دیگر در اینجا مختصر توضیح می دهید.

فروش بیت کوین

برای فروش بیتکوین هایی که خریداری کردید دو راه اصلی در پیش دارید:

1) فروش بیت کوین به صرافی آنلاین

2) فروش بیتکوین به اشخاص به صورت حضوری یا غیر حضوری

 

آموزش فروش بیت کوین به صرافی‌ها

برای فروش بیتکوین گام‌های زیر را طی کنید:

1) ثبت نام در یکی از صرافی های آنلاین معتبر

2) انجام احراز هویت با مدارک شناسایی

3) ثبت درخواست فروش بیتکوین به مقدار مورد نظر

4) انتقال بیت کوین از طریق کیف پول خودتان به آدرس کیف پول صرافی

5) دریافت معادل ارز رایج آن از خریدار (صرافی) که به حساب بانکی شما واریز می کند

 

در صورتیکه فروشنده بیت کوین هستید ، نمودار به بهترین قیمت بیت کوین شما را خریداری میکند. برای این کار از طریق تیکت درخواست خود را اقدام نمایید.

درباره نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد.

ارتباط با ما

09127747506 - 02133494755