ثبت نام

مونرو XMR

مونرو یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و غیر قابل ردیابی به شمار می‌رود که در آوریل سال ۲۰۱۴ از طریق عرضه اولیه (ICO) راه اندازی شد. مونرو با نماد اختصاصی XMR نمایش داده می‌شود و از یک تیم توسعه دهنده هفت نفره تشکیل شده که پنج نفر از آن ها بصورت ناشناس باقی مانده‌اند و در این میان، تنها دیوید لاتاپی (David latapie) و ریکاردو اسپاگنی (Ricardo spagni) هویتی آشکار دارند.

مونرو دارای یک پلتفرم متن باز (open source) است و از امضای حلقه ای و آدرس های ناشناس، برای پنهان سازی هویت فرستنده و گیرنده استفاده می کند. البته تیم توسعه دهنده monero بصورت مداوم در حال گسترش مرزهای امنیت و ارتقا این ارز دیجیتال می باشد و بر خلاف باور برخی از کاربران، مونرو یک شرکت نیست و هیچ مالک و یا هیئت مدیره ای ندارد.

داستان پیدایش مونرو به سال ۲۰۱۲ و همراه با توسعه پروتکل کریپتونوت (CryptoNote) بر می‌گردد. پروتکل کریپتونوت، یکی از اولین پروتکل‌های بلاکچین بود که بر مبنای حفظ حریم خصوصی عمل می‌کرد و زمینه‌ساز شکل‌گیری بسیاری از ارزهای دیجیتال امروزی به شمار می‌رود. وایت‌پیپر CryptoNote توسط نیکلاس فان سابرهاگن (Nicolas Van Saberhagen) منتشر شده است که همانند بنیان‌گذار بیت کوین ساتوشی ناکاموتو، نیکلاس فان سابرهاگن نیز یک نام مستعار است و تاکنون هیچ شخصی ادعای مالکیت آن مقاله را مطرح نکرده است. بایت‌کوین یکی از اولین ارزهای دیجیتال بود که از پروتکل کریپتونوت استفاده می‌کرد و با انجام یک هاردفورک در سال ۲۰۱۴ ، پروتکل جدیدی به نام CryptoNight بوجود آمد که بدین وسیله مونرو متولد شد.


درباره نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد.

ارتباط با ما

09127747506 - 02133494755