ثبت نام

سئو سبد کلمات کلیدی

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مبتنی بر تکنیک سبد کلمات کلیدی

تنها با سئوی اصولی میتوانید کاربران را به سمت خود هدایت کنید.

بزرگ ترین درگاه ورودی به وبسایت شما قطعا جستجو در موتورهای جستجو و در صدر جدول آن گوگل است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک واقعی و مرتبط نقش بسیار مهمی دارد و میتوان گفت مهم ترین گام بعد از راه اندازی وب سایت بهینه کردن آن برای موتور های جستجو است.

 

البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل و دریافت بازخورد خوب ، برنامه ریزی اصولی و داشتن استراتژی سئوی حرفه ای خواهد بود که در این مسیر ما به شما کمک خواهیم کرد.

تکنیک سبد کلمات کلیدی چیست و چگونه به ما کمک می کند؟

در دریای نتایج گوگل و تعداد رقبای زیادی که هرکدام به دنبال جایگاه خود در رتبه بندی هستند ، بهترین تکنیکی که میتوان از آن بهره برد سئو سبد کلمات کلیدی است.

این تکنیک ابداع مجموعه نمودار بوده و ترکیبی از متدهای سئو ، استاندارهای جهانی و تنظیمات پایه تا پیشرفته بر روی سایت هدف است.

روش کار به این صورت است که پس از آنالیز سایت مورد نظر و سایت رقبا ، به ابر گسترده ای از کلمات دست پیدا می کنیم و در مرحله بعد با پایش کلمات مهمترین و اصلی ترین آن ها را گلچین می نماییم و اصطلاحا آنها را در سبد ریخته و برای هر کدام از کلمات (تک ، دو یا چند سیلابی) یک هدف مشخص می کنیم.

در ادامه با تدوین استراتژی لازم و اختصاصی برای سایت شما ، به صورت همزمان روی تمامی موارد داخل سبد (حداکثر 25 مورد) پروژه را اجرا می کنیم.

حداقل زمان انجام پروژه برای دریافت بازخورد و مقایسه با جدول هدف ، 90 روز می باشد. البته که این بازه زمانی تقریبی بوده و ممکن است نتایج زودتر و یا دیرتر از موعد مشخص شوند.

+ از مزایای اصلی این تکنیک می توان به بهبود و ارتقاء کلی جایگاه وبسایت ، افزایش ورودی ارگانیک ، افزایش اعتبار دامنه ، ایندکس سازی استاندارد و دریافت بازخورد بسیار مناسب و ملموس آماری اشاره کرد.

– از معایب آن می توان عدم وجود ضمانت ورود به صفحه اول برای تمامی کلمات داخل سبد (25 مورد) را نام برد.

نتیجه گیری: با توجه به هزینه های بالای سئوی اختصاصی به ازای هر کلمه کلیدی ، بهترین گزینه برای مالکان کسب و کارهای آنلاین تکنیک سبد کلمات کلیدی است چرا که با کمترین مبلغ بیشترین بازخورد مثبت را دریافت خواهند کرد و علاوه بر زیرسازی استاندارد سئو سایتشان ، گامی اصولی در راستای برندینگ و تبلیغات پایدار خواهد بود.

افزایش طبیعی ترافیک وبسایت

با اعمال اصولی سئو ، به مرور زمان اعتبار وب سایت شما در موتورهای جستجو افزایش می یابد و ورودی به صورت ارگانیک و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

مشتریان واقعی شما را پیدا می کنند

کاربرانی به صفحات سایت شما وارد می شوند که واقعا به دنبال محصولات و خدمات هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیازشان را برآورده کنند.

سرمایه گذاری بلند مدت و پایدار

به جای هزینه های کاذب برای نتیجه های موقت ، بهتر است برای کسب جایگاه دائمی سرمایه گذاری کرد آن هم به شیوه اصولی و با بهبود سئو ارگانیک.

سئو سبد کلمات کلیدی

یک زیرسازی حرفه ای برای وبسایت
میلیون تومان 6 بازه زمانی 3 ماهه
  • آنالیز کامل سایت
  • آنالیز کامل رقبا و موضوع
  • تدوین استراتژی
  • تنظیم سئو استارتر
  • بهینه سازی کامل سئو داخلی
  • بهینه سازی سئو خارجی
  • تا ۲۵ کلمه یا عبارت
  • بازه زمانی ۹۰ روز
  • ارائه گزارش عملکرد

تاریخ بروزرسانی قیمت: 15 مهر 1399 معتبر

درباره نمودار

آژانس دیجیتال نمودار ، مجموعه ای متشکل از متخصصین جوان در حوزه خدمات نوین تحت شبکه جهانی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 شروع کرد. رویکرد اصلی این مجموعه به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول خدمات دیجیتال از خرید و فروش بیت کوین و سایر آلت کوین ها و همچنین فروش دستگاه و تجهیزات ماینر گرفته تا ارائه خدمات تحت وب مانند طراحی و توسعه سامانه های اینترنتی و سرویس های دیجیتال مارکتینگ. بخش دوم اخبار ، اطلاع رسانی و آموزش در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است به صورتی که این مجموعه تلاش می کند تا در راستای آگاه سازی قشر علاقمند به این پدیده و ارتقاء کیفیت خدمات گام بردارد.

ارتباط با ما

09127747506 - 02133494755